Касовий апарат

Перш ніж купити кассовые аппараты, Вам треба визначитися з тими завданнями, які перед Вами стоять.

Якщо все-таки Ви зважилися на цей відповідальний крок, зважили всі за і проти, вивчили законодавчу базу про застосування РРО та ознайомилися з положенням про штрафні санкції у випадку допущення навіть незначних помилок, то починати вибір треба з вивчення «Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

В Державному реєстрі вказана наступна інформація: модель РРО, сфера застосування, терміни первинної реєстрації, а так само виробник і версія.

З Державного реєстру, вибираєте ряд моделей, які відповідають Вашій сфері комерційної діяльності.

Слід акцентувати особливу увагу на критеріях вибору касової техніки і чим повинен керуватися потенційний покупець приймаючи настільки відповідальне рішення? Як правило, основним критерієм для більшості покупців «ціна питання». І це цілком виправдано з раціональної точки зору, в частині оптимізації свого бюджету.

А якщо все-таки не прив’язуватися тільки до фінансової сторони питання, то перш за все, необхідно сформувати свій список завдань, вирішення яких прийде на допомогу касовий апарат. Вам потрібно вивчити технічні характеристики кожної моделі РРО з вибраного списку, або звернутися до фахівців сервісного центру ТОВ «ЕвроТехСервис». Сучасні касові апарати — це складний програмно – апаратний пристрій, робота на який вимагає від касира навичок роботи з фіскальної технікою та знання основних положень законодавчої бази.

Якщо Ви хочете придбати касовий апарат в ТОВ «ЕвроТехСервис», то ми надамо Вам ряд послуг, таких як: введення РРО в експлуатацію, програмування кодів товару, опломбування, укладемо договір на сервісне технічне обслуговування РРО, навчимо Ваш персонал роботі на ньому. В рамках договору наш сервісний центр здійснює профілактичні роботи за місцем встановлення РРО, проводить консультації, як по телефону, так і на об’єктах торгівлі де, безпосередньо, встановлений апарат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *