Вартість реєстрації ТМ в Укрпатенті

Вартість реєстрації ТМ в Укрпатенті патентное агенство Дмитрия Романенко, може коливатися в залежності від різних факторів. Насамперед, витрати залежать від:
переліку послуг або товарів, які замовник хоче зареєструвати (їх обсяги виражаються в кількості класів МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг);
наявності різних кольорів у відображенні; обраного заявником ремінного проміжку реєстрації (стандартний/прискорений) та інших деталей.
Більш точно прорахувати загальну ціну процедури «Реєстрація торгових марок» можна, озброївшись«Калькулятором ТМ» на нашому сайті. Сума, яка вийде в результаті простого підсумовування, означатиме повну вартість проходження реєстрації разом з усіма передбаченими послугою госналогами, роботою співробітників нашого агентства. Також ознайомитися ціновою політикою компанії Ви можете у розділі«Ціни».

Вивчаючи актуальний Цивільний Кодекс України, неважко помітити, як часто в ньому вживається поняття реєстрації ТМ. Що воно включає, і чому навколо нього стільки шуму? Це окреслений законами перелік процедур, в ході них заявник домагається повноважень володіти певною торговою маркою, використовуючи її на власний розсуд.

Офіційним підтвердженням володіння ТМ є спеціальне свідоцтво. Воно має суворо обмежений (10 років) термін дії. Після закінчення даного часу є можливість продовжити його, пройшовши заново покрокову процедуру. Для цього потрібно подати в Укрпатент клопотання.

Професійна допомога – запорука успішної реєстрації

Вимоги, передбачені такою послугою як реєстрація торгової марки, завжди були суворими, тому далеко не всі заявники отримують бажане, подаючи документи на реєстрування. Так виходить тому, що багато хто не надають значення умовам, висунутим експертизою взамін на отримання позитивної відповіді на запит. Якщо Ви зацікавлені в отриманні документа з першого разу, прагнете якомога швидше зібрати і правильно заповнити документи, звертайтеся до фахівців «Патентного агентства Дмитра Романенка». Вони допоможуть професійно підготувати документацію, реєстрація ТМ в Україні пройде з мінімумом ризиків повернення при подачі заявки.
Патентне агентство Дмитра Романенка» надає комплекс послуг, затребуваних при будь-якому етапі патентування, реєстрації брендів своїх клієнтів.

Що відбувається після отримання свідоцтва? Власник ТМ стає монопольним володарем прав на об’єкт і в майбутньому (протягом 10 років) може використовувати його за бажанням: застосовувати в інтересах компанії, продавати або дарувати, забороняти або дозволяти вживати ТМ іншим компаніям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *