Микола Кокарь

Натрапив в мережі на цікавого персонажа на ім’я Микола Кокарь. За його словами, йому вдалося розробити ефективну стратегію торгівлі бінарними опціонами, з допомогою якої він заробляє по $1000 в день более подробно на сайті http://vchaspik.ua/pravozashchitnik/biznes/6/360208nikolay-kokar-i-ego-strategiya-new-martingale.

Доход досить істотний, тому мені стало цікаво, що ж це за стратегія така унікальна і я вирішив розібратися і все перевірити, щоб залишити відгуки про неї.
І так, коротко про стратегії New Martingale можна сказати наступне: вона грунтується на всім відомої стратегії Martingale, яка доповнюється іншою стратегією, де ставки робляться виключно тоді, коли на глобальному графіку чітко видно рух котирування вгору. Таке злиття дозволяє використовувати всі позитивні моменти Martingale, перекривши її недоліки іншою стратегією.

«New Martingale» створювалася для торгівлі тільки по тренду. Тут потрібно вибрати базовий актив. Після цього слід відкрити по обраному активу одночасно два графіка. Для них визначаємо різні таймфрейм. Перший графік (12-годинний), використовується для ідентифікацій глобального тренда, а другий (30-хвилинний) – для виявлення точок входу. При визначенні на першому графіку явного висхідного тренда, одночасно потрібно знайти моменти різкого зниження ціни. Потім відразу ж відкриваємо угоду на покупку по тренду.

Микола Кокарь стверджує, що без виявлення чіткого по спрямованості тренда торгувати не варто. Потрібно почекати більш підходящий момент для цього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *