Яке масло використовувати для бензопили?

Яке масло для бензопилы використовувати? Це питання покупці задають найбільш часто, тому постараємося дати максимально корисний відповідь.

Як тільки ви придбали бензопилу не відкладайте і покупку масла, тим більше, що масло для бензопил вам потрібно буде двох видів: для ланцюга ( тема наступної статті) і для двигуна. Оскільки двигун в бензопилах двотактний, то масло будемо змішувати з бензином.

Суперечка серед садівників-любителів та професіоналів про заливається бензині виграти неможливо. Одне можемо прокоментувати точно : заливайте ЯКІСНИЙ бензин. Він може бути і А-95 і А-92, але тільки відмінної якості!

З бензином визначилися, а тепер обговоримо яке масло для бензопили краще? Адже саме від якості масла в значній мірі залежить продуктивність і термін служби інструменту.

Звертаємо вашу увагу: придбання пально-мастильних матеріалів здійснюйте тільки у дилерів відомих фірм: Stihl, Husqvarna . Ніяких «відпрацювань» і соняшникових олій – зіпсуєте інструмент!

Зазвичай пропорції розведення у всіх виробників однакові 1:50 ( на 1 літр бензину потрібно 20 грамів масла). Для зручності радимо купувати флакони вже з дозатором або придбати шприц 10 кубовий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *