Микола Кокарь

Я створив цей сайт, тому, що коли я вирішив стати фінансово незалежним. В якийсь момент я вирішив, що хочу змінити своє життя і бути багатим.

Ці думки привели мене до створення блогу, в якому я вирішив ділитися з усіма своїми думками і діями. На очах у сотень читачів мого блогу, я пройшов шлях від новачка до людини, який винайшов свою авторську стратегію торгівлі і почав заробляти 1000 доларів на день.

Цей шлях був нелегкий, я багато вивчав і втрачав гроші. Але я не шкодую про це, так як у кінцевому підсумку цей шлях привів мене до того, що я реалізував свою мрію! Після того як я зрозумів, як заробляти 1000 доларів в день, я вирішив змінити свій блог і ринок Форекс залишити в минулому.

Зараз для мене Форекс це всього лише етап, на якому я навчався. Це для мене, так би мовити, школа, яка і дозволила мені фактично винайти мою авторську стратегію «New martingale». Якщо Вам цікаво то докладно про моїх результати та шляхи на Форекс ви можете ознайомитися перейшовши по посиланню. (посилання на розділ «Про форексі»). Я спеціально зберіг цей розділ і залишив його як історію, яка зупинилася на тому місці, коли я винайшов «New martingale».

В цілому, про мене вам більше скажуть мої відео на сайте, в яких я торгую, ділюся знаннями і кажу про те, що вважаю цікавим. Підписуйтесь на мій канал на Ютубі, додавайте в мої групи в соц.мережах і до мене в друзі. В моїх постах і є я. У наше століття сучасних технологій пости людини і його справи говорять краще будь-яких статей та описів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *