ГОДИННИК MICHAEL KORS SILVER

cstore.com.ua — вже більше трьох років спеціалізується на наручних годинниках і аксесуарів до них, так само на сонцезахисних окулярах. Прямі поставки від виробника, дають можливість встановлювати лояльні ціни, відповідно Вам економити.

У нашому інтернет магазині ви зможете підібрати женские часы с металлическим браслетом під будь-який образ і підкреслити свій статус, серед 2000 різноманітних моделей, точно будуть саме Ваші годинник. В наших часах стоять, тільки якісні механічні і кварцові механізми, виробництва Японії та Швейцарії.

Так само ми допоможемо підібрати для ваших улюблених годин будь-яку дрібницю, від ремінця, застібки до гвинтика.

Понятіе «бренд» у багатьох асоціюється з дорожнечею з-за імені автора, мовляв, такий-то майстер відзначився особливим талантом, амбіціями і працьовитістю. На хвилі популярності можна домалювати кілька нулів до ціни його виробів. Далі цю тенденцію підтримує історія, тобто, чим більше проходить років від заснування модного дому або народження геніальної людини, тим більше цінуються його роботи, не кажучи вже про те, що багато хто дійсно видатні особистості були по достоїнству оцінені лише після смерті.

Сьогодні можливості технологій збивають з ніг, але це не привід відмовитися від перевірених знань, та виготовлення аксесуарів це теж стосується. Компанія «Cstore», що спеціалізується на продажі модних аксесуарів (окулярів, годин, супутніх товарів), виділила три моделі жіночих годинників, в яких органічно поєднуються консервативні та прогресивні початку. Обов’язковим пунктом йде IPG напилення, підвищує зносостійкість годин в 3 рази порівняно з PVD. Взаємодіючи з шкірою, іонне покриття не викликає алергічних реакцій. Сапфірове скло не затирається, захищає циферблат від подряпин і вологи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *