Газовий балончик Кобра-1

Тепер розглянемо їх детально. Ціна за балончик Кобра-1 на сайті линк http://oborona911.com.ua відносно не висока. Кожній людині його придбання не «вдарить» по гаманцю. В балончику кобра 0,5 % алгогена на 100 мл, що і робить його настільки потужним. Дана модель застосовується навіть правоохоронними органами. Придбати її не складно, так як використання цього засобу захисту дозволено. Але застосовувати його треба з ладу. Розпилювати в обличчя всіх хто вам не до душі не варто, залиште його на екстрений випадок, коли вашого життя буде загрожувати реальна небезпека. Радіус дії такого балончика 2,5 метра, що не дозволить підпустити лиходія дуже близько. А одного натискання на кнопку буде достатньо для того, щоб припинити його дієздатність на 9 секунд. Нехай тривалий термін придатності вас не лякає. Тривалість його зберігання пояснюється тим, що три роки — це гарантія на те, що сам балончик (його оболонка) не видозміниться, і не пошкодитися. А сама речовина знаходиться всередині балончика термін придатності не обмежений.
Де можна купити газовий балончик » кобра?Газовий балончик » Кобра-1 100 мл
Купити газовий балончик «кобра» Україна можна в будь-який час доби. Через інтернет здійснити покупку дуже швидко. Існують сайти, де розташована така продукція, і інформація про неї. Там купити газовий балончик » кобра можна всього за пару хвилин. Досить зайти на сайт, та оформити замовлення. А якщо у вас виникли питання, ви можете звернутися за допомогою до консультанта. Зателефонувавши на певний номер телефону, швидко отримати відповідь на питання, що цікавлять вас.
Придбання газового балончика простий і всім доступний процес. А правильне і грамотне застосування забезпечать вам бажану безпеку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *