ADIDAS YEEZY BOOST 350

Любителі спортивного стилю, а особливо якісних кросівок, напевно чули про кросівки adidas yeezy boost 350 yeezyboost.com.ua, які вже оцінили фанати адідаса у всьому світі. Україна не стала винятком: замовити таку пару хочуть дуже багато.

В чому особливість моделі?

Необхідно звернути увагу на те, що оригінальні yeezy boost 350 від adidas, створені за участю відомого репера Каньє Веста, відрізняються настільки унікальним видом, що їх складно з чимось переплутати. Вони по-справжньому ексцентричні, привертають увагу і будуть доречні не тільки на біговій доріжці або в спортзалі – купити кросівки адідас yeezy boost варто і тим модникам, які воліють міський стиль або кежуал.

Втім, оригінальний вигляд – не єдина причина популярності Адідас ізі буст. У моделі також реалізована оригінальна технологія:

відмінна амортизація підошви, виконаної з особливого сорту термопластика;
оригінальна безшовна форма верхньої частини.
Кросівки адідас yeezy boost 350 відмінно підійдуть для бігу. Ця модель розрахована на теплий сезон, має шнурівку і відрізняється закругленою формою миска.

Забарвлення Ізі Буст

Що стосується колірної гамми, передбачено чотири варіанти:

Pirate black – класичні чорні кросівки (саме такі чоловічі моделі популярніше всього);
Oxford tan – стильні бежеві кросівки (дуже актуальними серед дам);
Moonrock – такі yeezy boost замовити варто шанувальникам сірих відтінків;
Turtledove – теж сіра модель, але її відмінна риса – біла підошва і характерна «строката» забарвлення, в якій чергуються чорні, сірі та білі елементи.
Оригінал або репліка
Як це часто трапляється з легендарними моделями, вартість оригінальних adidas yeezy boost pirate black (втім, як і інших моделей) не відрізняється доступністю. Саме тому багато модники можуть тільки мріяти про те, щоб купити кросівки adidas yeezy boost 350. Втім, з такої ситуації можна знайти вихід. І стане їм якісна репліка цієї моделі. Зверніть увагу, що мова йде не про підробку adidas yeezy boost 350 oxford tan або adidas yeezy boost moonrock. Репліка – це високоякісна копія моделей відомого бренду, ціна якої набагато доступніше. При цьому ви зможете насолодитися справжнім комфортом від носіння такої пари. Вона практично ні в чому не поступається оригіналу. Звичайно, щоб замовити по-справжньому вдалу репліку кросівок yeezy boost, ціна якої порадує доступністю, необхідно дізнатися, якою ж вона повинна бути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *