Роздача візиток, листівок і флаєрів в Києві

Існує кілька способів роздачі листівок в Києві. Промоутери рекламного агентства «Перший Крок» (First-Step) можуть роздавати листівки в певних місцях, віддавати безпосередньо в руки. Залишати візитки, листівки і флаєри під двірниками автомобілів на стоянках біля великих торгових центрів, роздавати на перехрестях водіям, коли горить червоне світло. Великою популярністю користуються також костюмовані акції. Для роздачі листівок, що рекламують, певні групи товарів можна влаштувати цілу виставу.

Правильний вибір місця і часу поширення листівок і візиток в місті Київ http://first-step.kiev.ua/.

Наприклад, продавець спортивного одягу знайде свою цільову аудиторію в спортивному залі, в коридорі соцзабезу зацікавлених покупців він відшукає з меншою ймовірністю. І ось цей самий продавець спортивного одягу влаштовує поширення реклами свого товару біля фітнес клубу, про його пропозиції дізнаються люди, які регулярно такий одяг купують, і при нагоді здійснять покупку. Багато продавців вже переконалися в ефективності подібної активності і регулярно замовляють послугу по розповсюдженню листівок, візиток і флаєрів.

Важливо правильно подати інформацію

Роздача листівок принесе користь тільки в тому випадку, якщо макет розроблено правильно.

Рекламний лист повинен бути яскравим і містити мало тексту, але інформація про товар повинна бути вичерпною. Довгого зберігання листівки або флаєра сприяє також корисна інформація, нанесена на її зворотну сторону. Фахівці компанії «Перший Крок» підготують оптимальний макет листівки, в ньому не буде нічого зайвого, тільки працює на клієнта інформація.

Сьогодні конкуренція на споживчому ринку велика і з кожним роком загострюється боротьба за покупця. Продавець і виробник прагнуть утриматися на плаву і зацікавити людину своїм товаром. Для успішних продажів вкрай важливо, щоб покупець отримав інформацію про товар у потрібний час і в потрібному місці і цю задачу може вирішити розповсюдження листівок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *