Телефони Lenovo

Телефони Lenovo: висока якість за помірною ціною http://www.ttt.ua/shop/category/telefony-mp3-gps/mobilnye-telefony/brand-lenovo

Китайська компанія «Lenovo» відома у всьому світі. Вона займається виробництвом мобільних девайсів і персональних комп’ютерів. В Україні продукція бренду користується великою популярністю завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості її продукції.

Незважаючи на доступну вартість, телефони Ленів можуть конкурувати з такими гігантами, як LG, Samsung, Nokia та інші. На сьогоднішній день компанія входить в п’ятірку світових виробників комп’ютерної техніки. Всі мобільні телефони Lenovo діляться на чотири лінійки. Кожна з них відрізняється зовнішнім виглядом, функціональними можливостями і ціною:

Серія А
Це бюджетна лінійка. У плані дизайну досить одноманітна. Корпус зроблений з пластику. Однак серед недорогих моделей зустрічаються гідні уваги смартфони, які мають чотирьохядерним процесором, великим екраном і вологозахисним корпусом.

Серія S
Дану лінійку називають іміджевої. Вона володіє солідним функціоналом і стильним зовнішнім виглядом. Мобільний телефон Lenovo з цієї серії відрізняється хорошою продуктивністю, непоганий камерою і великим екраном. Багато з девайсів випускаються в декількох колірних рішеннях.

Серія P
Виробник назвав цю лінійку «професійної». Такий пристрій ідеально підходить для ділових людей. Смартфон відрізняється міцним корпусом, ємним акумулятором і особливо чутливим сенсором. За допомогою гаджета зручно працювати з офісними документами, так як він оснащений багатофункціональними офісними програмами.

Серія K
Це найбільш дорогі девайси, до яких відносяться флагманські моделі. Будь-смартфон Lenovo з цієї лінійки має стильний дизайн і вражаючі характеристики.

Особливості вибору
Перш ніж купити новий телефон, слід визначитися з потрібними функціями. Майбутньому власнику важливо розуміти, в яких цілях він буде експлуатувати гаджет.

Якщо людина користується послугами кількох операторів мобільного зв’язку, кращим варіантом для нього стане смартфон Ленів на дві SIM-карти. Для любителів ігор і інтернет-серфінгу ідеально підійде пристрій з великим дисплеєм і великим обсягом пам’яті. Для бізнесу варто придбати телефон з встановленими офісними додатками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *