Пакети zip lock

Універсальні поліетиленові пакеты zip lock є однією з найбільш доступних і зручних герметичних упаковок. Їх головна особливість – жорстка пластикова застібка, яка в закритому стані абсолютно непроникна для повітря, і для води. Щоб відкрити застібку зіп пакета, потрібно просто потягнути його краю в різні сторони. Мінімальні зусилля потрібні і для того, щоб отримати надійне зчеплення елементів замку. Користуватися струнним замком можна багаторазово, а його міцність гарантована якістю виробництва компанії WonderPack.

Наші поліетиленові пакети виготовляються на сучасному високотехнологічному обладнанні і з якісної плівки стандартної щільності. В асортименті – вироби різних розмірів. В одній заводській упаковці 10 шт виробів одного стандарту.

Важко переоцінити зручність зіп пакетів для організації зберігання дрібних предметів. З їх допомогою можна систематизувати колекцію монет або дрібні деталі для домашніх виробів, навести порядок у скриньці з біжутерією або розфасувати корм для тварин. Рекомендуємо купити поліетиленові пакети із струнним замком для зберігання харчових продуктів з різким запахом. Крім того, з герметичної упаковки не випаровується волога, тому пакети zip-lock ідеально підходять для заморожування напівфабрикатів будь консистенції. Одні з найбільш частих споживачів поліетиленових пакетів із застібкою zip – продавці дрібних або сипких товарів, що купуються в роздріб в малих кількостях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *