Батарея для ноутбука Samsung

Пару десятиліть тому персональний комп’ютер був межею мріянь сучасної людини. Але в ХХІ столітті з’явилося нове технічне диво – ноутбуки. Володіючи всіма перевагами стаціонарних комп’ютерів, ці пристрої мали два унікальні властивості: компактність і здатність працювати автономно. Сучасні лептопи Samsung здатні працювати близько 8 годин без підзарядки. І все завдяки спеціальним елементам харчування. Проте з часом ємність батареї зменшується безповоротно і залишається один вихід: купити акумулятор для ноутбука Самсунг замість старого. Це просто лише на перший погляд. Як вибрати потрібне з тисячі варіантів? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши статтю.

Маркування та технічні характеристики

Якщо подивитися на етикетку, яка є на корпусі кожного елемента живлення, ви знайдете всю необхідну інформацію про батарею http://samsung-battery.com.ua/. Є кілька параметрів, які граю головну роль у виборі нового акумулятора. Розповімо коротенько про кожному.

1. Маркування. Щоб нова батарея для ноутбука Samsung була сумісна з них – запам’ятайте модель і серію пристрою. Як правило, цього достатньо, якщо ви вирішили придбати оригінальну батарею.

2. Напруга. Цей параметр показує, яка напруга подається на ноутбук. Вимірюється у вольтах, позначається буквою V.

3. Тип батареї. Найпопулярніші акумулятори наших днів – літій-іонні (LiIon). Вони володіють більшою ємністю і значно довговічніші. В надтонких лептопах використовуються акумулятори для ноутбуків Samsung літій-полімерного типу.

Як правильно використовувати акумулятори на основі літієвої
Нова батарея прослужить максимально довго, якщо користуватися нею так, як потрібно. Дотримання простих правил забезпечить стабільну роботу елементів живлення, позбавить від раптової втрати ємності і інших неприємностей.

Як правильно заряджати акумулятор для ноутбука

Ось ці правила:

нові літій-іонні акумулятори не треба розганяти, як це робили з застарілими «побратимами». У них немає «ефекту пам’яті», тому ця процедура безглузда;
оптимальна робоча температура: від +15 до +300С. Намагайтеся не використовувати ноутбук при негативних температурах або в спеку – будь-які пристрої, в тому числі, батареї для ноутбуків Samsung розряджається дуже швидко;
якщо акумулятор довго не використовується, його можна вийняти загорнути в темний пакет і покласти в прохолодне місце. Можна в холодильник, тільки не в морозилку. Врахуйте, що заряд при цьому повинен складати 30-50%;
періодично проводите калібрування батареї: повний цикл розряду-заряду батареї (раз у півроку). Ця процедура допоможе контролеру правильно визначати рівень заряду.
Ну ось, тепер вас є вся інформація, щоб купити батарею для ноутбука Samsung і залишитися задоволеним придбанням. Пора вирушати на пошуки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *