Заради дітей Nintendo зробила картриджі для Switch жахливими на смак

У той час як віддані фанати Nintendo з нетерпінням чекають виходу нової ігрової приставки Switch, журналісти вже давно одержали пристрої для оглядів і досліджували їх вздовж і впоперек. Дехто так захопився, що навіть наважився спробувати картриджі для консолі на смак. Як виявилося, їх смак гіркий і вкрай неприємний. Багато журналісти тут же кинулися перевіряти це незвичайне відкриття і ділитися своїми враженнями в соціальних мережах. Здавалося б, звичайне дурисвітство. Але журналістка порталу IGN Алана Пірс однією з перших висунула теорію, що пояснює жахливий смак картриджів. На її думку, це був навмисний хід Nintendo, покликаний захистити маленьких дітей. Картриджі для Switch облают невеликим розміром, а, як відомо, діти люблять сунути в рот все, що потрапить під руку. Гіркий смак повинен відбити в них таке бажання. Цю теорію сьогодні підтвердив представник Nintendo http://symbian.net.ua/.

«Щоб уникнути випадкового проковтування картриджів тримайте їх подалі від маленьких дітей. Ми також покрили картриджі гірким речовиною під назвою денатоніум бензоат», — повідомив представник компанії Nintendo.

Денатоніум бензоат, він же бітрекс — одне з самих гірких хімічний речовин, зазвичай використовуваних для денатурації спирту. Бітрекс також використовується для виготовлення шампунів, мила і як відлякувача тварин. Він не токсичний і абсолютно нешкідливий для людини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *