Професійні кисті для макіяжу

Кисті для макіяжу є найважливішим інструментом у нанесенні make-up. Вони як продовження руки майстра, тому до їх вибору слід підійти максимально серйозно.

Існує маса різновидів кистей для макіяжу. Але в першу чергу вони діляться на два типу: з натурального ворсу і з синтетичного матеріалу.

Вашій увазі ми хочемо запропонувати високоякісні профессиональные кисти для макияжа з синтетичного матеріалу Stargazer. Кожна має своє призначення. Отже:

No3 Contour Brush — пензлик, призначена для виділення контуру обличчя. Скошена кисть використовується для виділення скул.

No4 Eye Shadow Brush — пензлик для нанесення тіней на повіки по всій поверхні ока, лінії росту вій до брів. Також ідеально підходить для змішування відтінків, щоб загострити погляд.

No5 Eye Shadow Brush Small — для нанесення тіней на повіки, виділивши область тільки під надбрівні кістки.

No6 Concealer Brush — пензлик для маскування недоліків, на всю поверхню обличчя і точкового застосування, плоский і злегка загострений дизайн. Вона також підходить для нижнього століття і «бліка» на середині століття.

No8 Lip Brush — плоска кутова кисть забезпечує точну промальовування помади, поліпшує захоплення різних текстур і забезпечує регульовану щільність нанесення.

No9 Lip Brush Narrow — кисть для губ, розроблена з та вузькою плоскою головкою для ідеального нанесення і промальовування контуру губ.

Кисті з натурального волокна виготовляють з ворсу білок, кози, поні, соболів. Їх використовують для нанесення сипучих текстур. А кисті, виготовлені з штучного матеріалу, використовують для нанесення жирних, кремових текстур. Кожен ворс призначений для певної техніки, так як відрізняється ступенем жорсткості і пружності. Якщо кисть зроблена якісно, і кожен волосок закінчується природним кінчиком, то вона не буде колотися і сипатися. Кисть повинна бути не тільки добре проклеєна біля основи, а і щільно набита ворсом, що дозволить їй добре набирати косметику і рівномірно розподіляти її по обличчю. Щільність ворсу легко можна перевірити при згинанні вироби.

Догляд і зберігання

Якщо Ви вже придбали кисті для макіяжу, то Вам слід знати кілька важливих правил, щодо їх зберігання і догляду.

Професійні кисті з природного волокна вимагають ретельної і делікатного очищення після кожних 10 застосувань. У свою чергу, кисті з синтетичного матеріалу, нейлонові кисті потребують ретельного очищення після кожного використання. Мити їх потрібно в теплій воді, додавши шампунь. Після миття добре висушити, поклавши горизонтально і не використовуючи нагрівальних приладів. Перш ніж використовувати пензлики, переконайтеся в тому, що вони висохли повністю. Для зручного транспортування та уникнення передчасного зносу ворсу слід використовувати спеціальні тубуси і чохли. Якщо Ви будете дотримуватися поради по догляду, очищення та транспортування Ваших професійних кистей, вони прослужать Вам довгий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *