Магазин автозапчастин

0
580

Магазин автозапчастин 1st-autoparts.com.ua пропонує своїм клієнтам великий вибір не тільки нових деталей, але і запчастин, які вже були в експлуатації. Це дає можливість нашим клієнтам заощадити на дорогому ремонту, коли установка нової деталі не має принципове значення.

Безсумнівно, на всі продавані деталі існує гарантія, а висока якість підтверджується сертифікатами відповідності. Якщо клієнт купує нові запчастини на авто, гарантію йому надає виробник, який несе повну відповідальність за її відповідність стандартам безпеки і надійності. На деталі, які вже були в експлуатації, гарантію надає наш інтернет-магазин автозапчастин після передпродажної перевірки на предмет відсутності дефектів та пошкоджень, а також після обов’язкової оцінки ступеня її зносу.

Сьогодні в каталозі представлено кілька сотень тисяч найменувань запчастин і деталей для автомобілів японського, німецького, корейського виробництва. Перелік автомобілів і деталей до них постійно розширюється. Але навіть якщо ви не знайдете потрібну деталь у цьому величезному переліку, радимо вам зв’язатися з нашими менеджерами, які обов’язково допоможуть вам вирішити виниклу проблему.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here