Легендарний конструктор LEGO

Легендарний конструктор LEGO (ЛЕГО) представляє серію «NINJAGO» (Ниндзяго) — це захоплюючий світ воїнів ніндзя проти зла, лего ниндзя го купить в Украине можна на сайті http://toyteam.com.ua. Дитині сподобаються різноманітність пригод і можливості нових ігор.

У кузні драконів є все для створення кращого зброї, з допомогою інструкції набору можна зібрати більше 15 різних моделей. Ніндзя Кай оснащений клинком для перемотування часу. У дівчини ніндзі Нді дуже деталізований костюм і рельєфний дизайн маски, обидва ніндзі мають в наборі зачіски. У набір входять мініфігурка батьків Кая і Нді – Рея і Майї.

Фігурка Бафмилиона збірна з хвостом і обертовими щупальцями, замість голови у нього чотири змії, руки, торс, і хвіст теж рухаються. Дракон вогню і води об’єднав в собі дві стихії. Дві голови на шарнірних деталях відмінно рухаються, їх пасти відкриваються. Крила прозорого кольору теж на шарнірах і рухаються у всіх напрямках, на них розташовані золоті шипи-клинки, у дракона два хвоста з шарнірними деталями і повним рухом.

Сама кузня виконана в східному стилі, вона розкривається в дві сторони. Вікна в кузні круглі, по периметру висять ліхтарики. Кузня обладнана двома ковадлами з рухомими молотками, в ній розташована значна піч з вогнем, язики полум’я рухаються з допомогою механізму. Зліва розташований рухається точильний камінь. У кузні зберігається різна зброя від молотів до клинків і сокир. На дах кузні можна посадити дракона.

Граючи з конструктором дитина розвиває моторику рук, уяву і логічне мислення, навчиться збирати по інструкції і створювати свої моделі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *