ЖІНОЧА ВИШИВАНКА РУЧНОЇ РОБОТИ

Вишиті сорочки були основою нарядів наших прапрабабусь. Але при цьому кожен регіон України мав власні історичні і культурні особливості, які відображені не тільки в узорах вишивки, але й у силуеті одягу, і її носінні. Різними були колірні рішення, прикраси, елементи декору, купить вышиванку женскую в Украине.

Вважається, що одяг Середнього Придніпров’я – класична, Полісся тяжіло до архаїчних моделей, а найбільш незвичайними були вбрання півдня країни – у них було сильно виражений вплив традицій інших народів. Втім, воно проявлялося всюди: так, в одязі подолян помітно вплив молдовської культури, а в одязі жителів західних областей України вгадуються польські традиційні мотиви. У нашому інтернет-магазині жіночих вишиванок ви можете придбати сорочку, вишивка на якій обігрує практично всі ці стилі.

Однак у будь-якому випадку в одязі превалювала власна етнічність українців, перегукується із спільнослов’янської основою. Вишита одноосная сорочка як частина жіночого костюма була значно довшою чоловічий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *