ЖІНОЧА ВИШИВАНКА РУЧНОЇ РОБОТИ

0
462

Вишиті сорочки були основою нарядів наших прапрабабусь. Але при цьому кожен регіон України мав власні історичні і культурні особливості, які відображені не тільки в узорах вишивки, але й у силуеті одягу, і її носінні. Різними були колірні рішення, прикраси, елементи декору, купить вышиванку женскую в Украине.

Вважається, що одяг Середнього Придніпров’я – класична, Полісся тяжіло до архаїчних моделей, а найбільш незвичайними були вбрання півдня країни – у них було сильно виражений вплив традицій інших народів. Втім, воно проявлялося всюди: так, в одязі подолян помітно вплив молдовської культури, а в одязі жителів західних областей України вгадуються польські традиційні мотиви. У нашому інтернет-магазині жіночих вишиванок ви можете придбати сорочку, вишивка на якій обігрує практично всі ці стилі.

Однак у будь-якому випадку в одязі превалювала власна етнічність українців, перегукується із спільнослов’янської основою. Вишита одноосная сорочка як частина жіночого костюма була значно довшою чоловічий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here