Цепи для бензопил

Величезну роль при виборі ріжучої снасті грає манера вашої роботи, матеріал, який в перспективі буде пилиться, а також спосіб розпилюванняпоздовжній або поперечний http://www.kosikosa.com/komplektuyshie/cepi/. Для першого краще підбирати ланцюжок, де кут заточування поменше, і тоді вона прослужить довше, хоч і продуктивність тут буде менша. До всіх важливих параметрів варто віднести і формат зубів. Ріжучі здібності пилки визначають кути нахилу зубів, їх розміри і ступінь гостроти, а також інші параметри ланцюжка.
Сказати однозначно: які ланцюга для бензопил кращедоситьтаки складно. Адже, все залежить від запитуваних потреб користувача, а також його досвіду і можливостей по кишені. Стосовно кроку ланцюга, то, як ми вже говорили, з існуючих варіантів: 0,325, 3/8 або 0, 404 дюймаостанні два більш стійкі і витримують регулярні навантаження.
Крім кроку, варто сказати, що ланцюг потрібно вибирати за кількістю зубів і довжині шини. Їх форма також передбачає роботу з певним матеріалом, наприклад, «долото» — боїться бруду, але відмінно ріже свіже дерево; «полудолото» або «чипер» — справляється з сухим деревом і в погану погоду. Якщо вас не влаштовує дроблення при запилеварто вибирати ланцюг з амортизатором, що розміщується перед зубом. Такий тип ланцюга більш плавно пересувається по шині. У бензопил Штиль для цієї процедури необхідно піднято «п’ятку» зуба над доріжкою шини, що дуже позитивно відзначають користувачі на багатьох форумах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *