Цепи для бензопил

0
768

Величезну роль при виборі ріжучої снасті грає манера вашої роботи, матеріал, який в перспективі буде пилиться, а також спосіб розпилюванняпоздовжній або поперечний http://www.kosikosa.com/komplektuyshie/cepi/. Для першого краще підбирати ланцюжок, де кут заточування поменше, і тоді вона прослужить довше, хоч і продуктивність тут буде менша. До всіх важливих параметрів варто віднести і формат зубів. Ріжучі здібності пилки визначають кути нахилу зубів, їх розміри і ступінь гостроти, а також інші параметри ланцюжка.
Сказати однозначно: які ланцюга для бензопил кращедоситьтаки складно. Адже, все залежить від запитуваних потреб користувача, а також його досвіду і можливостей по кишені. Стосовно кроку ланцюга, то, як ми вже говорили, з існуючих варіантів: 0,325, 3/8 або 0, 404 дюймаостанні два більш стійкі і витримують регулярні навантаження.
Крім кроку, варто сказати, що ланцюг потрібно вибирати за кількістю зубів і довжині шини. Їх форма також передбачає роботу з певним матеріалом, наприклад, «долото» — боїться бруду, але відмінно ріже свіже дерево; «полудолото» або «чипер» — справляється з сухим деревом і в погану погоду. Якщо вас не влаштовує дроблення при запилеварто вибирати ланцюг з амортизатором, що розміщується перед зубом. Такий тип ланцюга більш плавно пересувається по шині. У бензопил Штиль для цієї процедури необхідно піднято «п’ятку» зуба над доріжкою шини, що дуже позитивно відзначають користувачі на багатьох форумах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here