Все менше можливостей залишається у великих містах для спокійного та гармонійного життя. Перенаселеність, проблеми з транспортом і несприятлива екологічна обстановка ще нікого не зробили щасливим людиною. Сьогодні, коли у мільйонів фахівців є прекрасна можливість працювати віддалено через інтернет, немає причин прив’язуватися до мегаполісів. Популярним засобом заробітку стає фріланс, адже для фрілансера неважливо, де знаходиться клієнтна сусідній вулиці або за 10 тисяч кілометрів. Комп’ютер і інтернетось і все необхідне для робочого місця обладнання.

Викладена передісторія безпосередньо відноситься до мене, адже я веброзробник і працюю в кількох компаніях віддалено вже 2,5 року. Розповім про вибір новобудови «Лісовий квартал» у Броварах в якості ідеального місця для життя, ЖК «Лисовый квартал» — ещё одна причина жить в городе Бровары.

Що мені особливо подобається, так це те, що за ходом будівництва можна спостерігати за допомогою вебкамер. Також забудовник, йдучи назустріч інтересам майбутніх мешканців «Лісового кварталу» та розуміючи їхні хвилюванняне кожен день в Броварах на одній ділянці одночасно будують стільки будинків відразу, — регулярно звітує про хід робіт на сторінках в соціальних мережах і на сайті, форуми підтверджують це. Але найцікавішим для мене способом спостереження за будівництвом були, безумовно, походи в гості до друзів, що живуть в першому будинку, і спостереження за будівництвом своїми очима.

Монолітнокаркасна технологія будівництва дозволяє зводити будинки відносно швидко і при цьомуякісно. Спочатку споруджується каркас, а потім викладаються цеглою зовнішні і внутрішні стіни. Про якість будівельних робіт говорить хоча б той факт, що монолітнокаркасна конструкція вважається стійкою у разі сейсмічної активності. Ніколи не подумав би, що це може бути актуально для наших широт, якби не останні відгомони румунського землетрусу, які дійшли до Києва. Що не кажи, а мати запас міцності ніколи не буває зайвим.

Зовнішня обробка будинків виконується з застосуванням мінеральної вати і завершується декоративною штукатуркою бежевого кольору. Мінеральна вата виконує в Лісовому кварталі» енергозберігаючу функцію, зберігаючи в квартирах і нежитлових приміщеннях будинку прохолоду влітку і тепло взимку.

До речі, про теплі. На території Лісового кварталу» розташована власна котельнядалеко не кожен РК в Броварах може похвалитися подібним благом. Відгук на форумі: «У нашій минулій квартирі в Києві постійно були перебої з опаленням. Навіть коли його включали, батареї були ледь теплими. А в Лісовому кварталі» про цю проблему навіть не згадуємовесь опалювальний сезон ходимо в квартирі в футболках: і ми, і трирічні діти».

Відгуки в інтернеті і відгуки моїх друзів, які, як я вже згадував вище, живуть в «Лисовом кварталі», ще більше зміцнили мою рішучість оселитися в Броварах. Після поїздки у відділ продажів останні питання були закриті і я уклав угоду. Півроку очікуванняі ось, ключі від квартири з дня на день будуть у мене в кишені. Чого і вам бажаю!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here