ПЕЧАТЬ КАТАЛОГОВ

Барвистий каталогпотужний інструмент для збільшення продажів

Поширений і дуже дієвий спосіб представити свою продукцію в кращому світлі і привернути до неї увагу потенційних покупцівце барвистий, докладний і стильний каталог. Для фірм, що пропонують великий асортимент продукції, який постійно змінюється, друк каталогів (Київ) є необхідністю, без якої неможливо досягти великого обсягу продажів, цены на изготовление каталогов в Харькове. Чим наочніше і привабливішим він буде оформлений, тим більше потенційних клієнтів захочуть з ним ознайомитися і, як результат, зробити замовлення.

Така поліграфічна продукція значною мірою спрощує роботу торгових представників. Тому друк каталогів в Харкові, а також Києві, актуальна для підприємств, які застосовують техніку активних продажів і хочуть наочно продемонструвати асортимент своєї продукції.

Друк каталогів високої якості

У нашій друкарні проводиться друк офсетним способом. Вибір матеріалу, на якому проводиться друк каталогів (Харків) , залежить від того, наскільки якісним і презентабельним він повинен бути і який бюджет Ви готові на це витратити. Ми пропонуємо як недорогу матову або глянсову папір невеликій щільності, так і щільну або дизайнерську, яка коштує трохи дорожче, але має дуже гарний зовнішній вигляд.

Коли необхідна друк каталогів в Києві або Харкові великим тиражем (від 100 примірників) підходящим варіантом буде офсетний, тому як при великих замовленнях вартість штуки набагато дешевше, ніж при цифровому способі. Оскільки при цьому методі необхідна серйозна підготовка до друку, то на виконання замовлення йде трохи більше часу. Цим обумовлено те, що виготовлення малих тиражів такий спосіб є недоцільним.

Довіривши виготовлення каталогів професіоналам друкарні «Акрополіс», Ви гарантовано отримаєте якісну продукцію в прийнятні терміни. Досвідчені дизайнери нашої друкарні швидко підготують оригінальний і привабливий макет виходячи з Ваших вимог, який буде направлений до друку відразу ж після затвердження Вами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *