Сухий корм для собак

На початку цієї статті хочеться відзначити той факт, що корм для кожної собаки потрібно добирати персонально, враховуючи фактори її здоров’я, породу, вагу, вік та інші особисті якості. Існують види сухого корму http://my-zoo.com.ua/katalog/sobaki/suhoy-korm/ призначені для молодих собак та цуценят, дорослих собак, а також собак похилого віку. Варто відзначити той факт, що сухий корм для собак є цілком збалансованим харчуванням для ваших вихованців і все ж зловживати його в раціоні їжі тварини не варто.
Для того, щоб ваш малюк розвивався правильно і повноцінно варто підбирати йому різноманітний раціон, включати в меню різні крупи, овочі, фрукти та інші продукти харчування. Що стосується сухого корму для собак, то варто зауважити, що в його складі також є досить велика кількість різноманітних вітамінів і мікроелементів, які необхідні для правильного і повноцінного розвитку тварини. До складу кормів входять різні жири, білки, вуглеводи і деякі групи вітамінів.
Якщо розглядати сухі корми призначені для конкретних порід собак, то їх склад рясніє саме тими елементами, які необхідні зазначеної породі.
Корми для собак також поділяють на певні класи, до них відносятьсяекономклас, корм для регулярного харчування, преміумклас, а також супер преміумклас. Напевно ви вже здогадалися, що відмінність цих чотирьох видів кормів у їхній особистій якості, а також кількості корисних компонентів, які входять до складу цих сухих кормів.+

Що стосується складу сухих кормів, то вони мають мінімум на 50% складатися з м’ясних виробів, інша частка продукту повинна містити продукти злакових культур, а також овочі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *