MDDM.PR

MDDM.PR компания генератор продаж, яка працює в сфері дистрибуції та консалтингу. Початок нашої діяльності, як цілісного бізнес процесу 25.02.2010 року. Протягом пройденого періоду напрацьовано професійний досвід, а також впроваджені успішні маркетингові стратегії, довіра клієнтів допомогла зміцнитися і сформувати професійну команду.

Головна цінність компанії полягає в унікальному досвіді, а також уважне ставлення до клієнтів, що гарантує успішність і конкурентоспроможність компанії на ринку. Така атмосфера обумовлює постійне зростання клієнтів, які задоволені отриманою вигодою. Позиції дистриб’ютора постійно зміцнюються на ринку Київської, Дніпропетровської та Запорізької областей, в пакеті на сьогоднішній день 10 Торгових Марок в галузі одяг. Рівень професіоналізму дозволяє здійснювати консалтингову діяльність на території всієї України.

Ринок збуту включає торгові точки населених пунктів Київської, Дніпропетровської і Запорізької областей, а також включає в себе спеціалізовані сегменти ринку: торгові мережі (національного формату), дрібнооптові ринки і окремі оптовики, підприємства оптової і роздрібної торгівлі (у тому числі лінійний роздріб і павільйони), не малу частку займають нетрадиційні канали збуту, що включають: благодійні фонди, навчальні заклади, дитячі садки, санаторії, заводи, залізниця, пошта та військові установи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *