Інфрачервоний пірометр Fluke 59 MAX являє собою сучасний, компактний вимірювач температури віддалених об’єктів в діапазоні від30 °C до 350 °C з максимальною похибкою ±2,0 °C на різних інтервалах вимірювання. Прилад використовується при контролі температурного стану двигунів, систем опалення, кліматичних систем, різних механічних та електричних пристроїв.

Пирометр инфракрасный Fluke 59 MAX оснащений оптичною системою з співвідношенням дальності до розміру вимірюваної майданчики 8:1, що дозволяє реєструвати температуру на невеликій відстані від поверхні без значних втрат точності. Функції вимірювання максимуму і мінімуму, різниці та середнього значення температур полегшують первинну обробку даних.

Безконтактний термометр Fluke 59 MAX оснащений системою звукової сигналізації при перевищенні граничних значень заданого температурного діапазону. Запуск приладу здійснюється однією кнопкою, при відпусканні якої на екрані зберігається останнє виміряне значення. Постійний коефіцієнт випромінювання пірометра 0,95 визначає спектр застосування приладу: непрозорий пластик, резина, силікон, камінь, бетон, неполірований метал та інші подібні поверхні.

Пірометр Fluke 59 MAX виконаний в пластиковому вологоі пилозахищеному корпусі, стійкому при падіннях з 3х метрової висоти. Модель відрізняється широким, зручним для користувача екраном з добре помітними цифрами. Модель Fluke 59 MAX поєднує в собі фірмове якість Fluke, функціональність і доступність. Пірометр буде корисний працівникам житловопобутової, ремонтної, будівельної сфери діяльності, а також для побутового застосування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here