Віагра та Левітра

В основі цього лікарського засобу міститься активний компонент силденафіл, який є представником групи інгібіторів фосфодіестерази 5 типу. Діюча речовина під впливом сексуального збудження сприяє посиленого притоку крові до малого тазу, зокрема до печеристих тіл статевого члена. Внаслідок цього у чоловіків і виникає природна потужна ерекція. Таблетки впливають тільки на природні фізіологічні процеси, що відбуваються в організмі під час появи статевого потягу.

Віаграце не штучний стимулятор, а синтетичний препарат, властивості якого проявляються лише при умові сексуального збудження, придбати такі чудові таблетки ви можете на сайті http://gusar.com.ua/.

Таблетки вирішують проблему еректильної дисфункції, викликаної порушенням кровообігу на тлі впливу різних факторів (органічних, психологічних, фізіологічних). На сьогоднішній день існує чимало прототипів синіх пігулок і у чоловіків виникає питання, чому віддати перевагуперевіреної Віагрі або її розрекламованим аналогам? Сині таблетки, незважаючи на масу своїх переваг, мають деякі недоліки, які полягають у наявності побічних ефектів. Так, у 45% споживачів після прийому препарату спостерігалося запаморочення, нудота, почастішання серцебиття. Мінусом кошти також вважається невелика тривалість його дії, що становить 45 годин. У зв’язку з цим фармацевтичні компанії почали розробляти замінники Віагри, тобто її поліпшені версії. Мова йде про препарати Левітра і Сіаліс, які є більш вдосконаленими повноцінними аналогами синіх пігулок для підвищення потенції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *