Ремонт бензопил

Бензопили, як і інший бензоінструмент, час від часу потребують ремонту. Для того, щоб обслуговування інструменту було дійсно якісним, слід довіряти його справжнім професіоналам. Наш сервісний центр займається ремонтом і обслуговуванням бензопил найвідоміших світових марок — STIHL, ЕФКО, Poulan, Husqvarna та інших.

Ремонт бензопил:
Штат майстрів нашої компанії складається з фахівців високого рівня кваліфікації, що володіють достатнім багажем знань для
Вартість послуги ремонт бензопил складається з двох основних статей витрат — ціна комплектуючих і витратних матеріалів та вартість роботи майстра. виконання ремонту будь-якого рівня складності.

Важливою перевагою нашої компанії є сучасна технічна база, оснащена професійним обладнанням, що дозволяє справлятися навіть з найскладнішими завданнями. При ремонті бензопил використовуються оригінальні запчастини від виробників. Завдяки цьому наша компанія завжди гарантує, що ремонт бензопил буде виконано якісно і оперативно.

Відмітна риса співпраці з нашою компанією — перед виконанням ремонту проводитися діагностика бензопили, і складається кошторис майбутнього ремонту. Після цього представник компанії зв’язується клієнтом і повідомляє йому цю інформацію, що власник інструменту зміг самостійно вирішити, чи є вигідним і обгрунтованим майбутній ремонт. Для постійних клієнтом діє система знижок і бонусів.

На всі послуги, що надаються нашим сервісним центром, видається письмова гарантія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *