Туристична віза в Великобританію

Туристична віза в Великобританіюодна з найпопулярніших видів віз. Цей тип візи видається на термін від 6 місяців і передбачає багаторазовий в’їзд (мультивіза). Віза даної категорії видається людям, які їдуть до Великобританії з метою туризму, відвідування виставок, фестивалів, спортивних заходів тощо За цією ж візою турист не має права працювати, вчитися, для цих цілей необхідно відкривати інший відповідний тип візи. Хочемо звернути Вашу увагу, якщо у Вас є родичі, друзі в Англії, і Ви їдете до них, то Вам необхідно оформляти окремугостьову візу. Стандартний термін розгляду візового звернення становить 21 день. Советуем читать больше здесь!

Віза до Великобританії має термін дії від 6 місяців до 10 років і дає право на кількість поїздок в Англію без обмежень. При першій подачі настійно рекомендуємо відкривати візу терміном на 6 місяців. При кожному наступному зверненні за новою візою, у Вас буде можливість запитувати відкриття на більш тривалий термін. Величина консульського збору залежить від тривалості запитуваної візи.

Які документи потрібно подавати, які зробити переклади, як в анкеті розташувати акценти для Посольствавсе це і багато іншого підкажуть кваліфіковані фахівці нашої компанії. Якщо у Вас немає достатніх підстав для звернення за візою, ми допоможемо Вам надати необхідні документи для підтвердження мети поїздки.

Наша компанія стане для Вас надійним партнером, дотримуючись рекомендацій якого, Ви можете бути впевнені в успіху!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *