Lexus ls460

Давно мріяв про великий седан з нескромним об’ємом двигуна. Бажано атмосферним, тобто без турбонаддува. Цікавив авто у віці 3-6 років. Спочатку довго розглядав варіант придбання Chrysler 300C (1st generation) 2006-2008 роки, причому хотів варіант з двигуном HEMI 5,7 л. Цілий рік відмовляв себе від цієї затії… Вийшло. Відговоривши.

Почав шукати варіанти заміни. Хотілося чогось більш свіжого по дизайну, сучасного, але з тими ж критеріями за габаритами кузова і обсягом двигуна (див. вище). Сподобався Mercedes-Benz E-class (W212) з дизелем 3,0-3,5 л. і коробкою 7G-TRONIC. Вельми симпатичний кузов, який мабуть ні кого не залишить байдужим. Лаконічний інтер’єр. Необхідний мінімум оснащення в ньому присутній. Але … цінник за такий авто в бажаній комплектації, 2010-2011р.в., з пробігом до 100тис.км., у нормальному стані-в середньому 50k$. Дорогувато…

Ніщо не додавало оптимізму, поки випадково один не запропонував… » А ти не хочеш взяти собі Lexus LS ?»Моя реакція — який ще Лексус ?! Я цього виробника не розглядав до цього моменту взагалі. Звичайно ж знав, чув, бачив, але… ніколи ним не цікавився, і тим більше не розглядав як варіант для покупки. Також ми розповімо про автозапчасти lexus ls460. Частково через те, що цей представницький седан здавався мені недосяжним, і виходить за рамки моїх можливостей. Заліз в інтернет, вивчив всі технічні аспекти саме цієї моделі Lexus LS 460 (модельний ряд з 2007р). Почитав відгуки власників. Як і очікувалося — пишність у всьому!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *