Хмельницький

У Хмельницькому завершився конкурс на найбільш оригінальну назву для комунального басейну, на вулиці Зарічанській. Яку назву отримав басейн і хто її автор, розповість далі «Хмельницький Майбутнього». Повідомляє ichernihivets.com.

Про назву для комунального басейну на вулиці Зарічанській задумалися, коли він запрацював на повну — місяць тому. Саме тоді оголосили конкурс на кращу оригінальну назву для басейну. Конкурс складався з двох етапів. Заступник директора спортивно-культурного центру «Плоскирів» Роман Гурніцький розповів, що спочатку зібрали побажання від людей, які хотіли запропонувати свій варіант назви. Їх було більше двадцяти. А потім з цих варіантів вибирали ті, які сподобалися колективу. Тож протягом трьох тижнів хмельничани голосували за назви: «Посейдон»та «Амадока». Про це йдеться в сюжеті ДТРК «Місто».

Конкурс на кращу оригінальну назву для комунального спортивно-розважального центру, на вулиці Зарічанській, 11ж, завершився. Тут розташований великий плавальний басейн.

У фіналі конкурсу користувачі соцмережі вибирали між двома варіантами: «Посейдон» і «Амадока». Роман Гурніцький розповів, що в голосуванні взяли участь близько 300 осіб. Саме другий варіант набрав більшу кількість голосів. Таку цікаву назву для басейну запропонував хмельничанин Володимир швидких. Чоловік розповідає, що саме так називалося древнє озеро, яке розташовувалося на кордоні Волині і Поділля.

Переможець і автор цікавої назви для комунального басейну Володимир Швидких отримає два місячні абонементи на відвідування басейну (один для себе і один для одного).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *