Одесса

У планах міськради з’явилося створення нової програми, за якою в 2019 році буде розвиватися одеський електротранспорт. Ця тема активно обговорювалася на апаратній нараді, проведеному сьогодні, 18 лютого. Детальніше розповість icherkashchanyn.com.

Сергій Тетюхін — глава муніципального департаменту економіки — повідомив про необхідність розробки нової програми для електротранспорту через закінчення терміну попередньої програми, яка була розроблена ще в 2016 році і діяла до 2018 року. На той момент одеські трамваї і тролейбуси потребували негайного підвищення якості. На цю операцію було виділено майже півтора мільярда гривень, а чверть від цієї суми була взята з міського бюджету. Плани на ці три роки були дуже великі, так як планували закуповувати 7 трамваїв і 70 тролейбусів, так само були виділені кошти для складання невизначеної кількості трамваїв із заниженим рівнем підлоги. На жаль, за ці три роки не вдалося повністю виконати програму, багато чого придбати не вдалося через труднощі в плані фінансування.

Так як місто потребує постійно діючої програми для транспорту, розробляється нова, яку так само очікують проблеми з фінансуванням. Тепер же місто планує запустити 37 трамваїв із заниженим підлогою, так само Одесу чекає реконструкція трамвайних шляхів, яка в першу чергу буде спрямована на Пересипський міст і аж до вулиці Паустовського. Нині всі сили зосереджені не на закупівлі транспорту, а на його складанні і їх поліпшення на користь для городян. На даний момент для запуску програми електротранспорту вже були виділені 20 мільйонів євро, проте це не є повною сумою фінансування.

Очікується, що результати програми на 2019 рік буде впевнено прагнути вгору. Прогнозуються успіхи і тверде фінансування, на яке не в 2014, не в 2010, Одеса розраховувати не могла.

Нагадаємо, що за програмою, створена в 2010 році, Одеса не змогла виконати ні одного відсотка плану і виявилася єдиним містом України, який не вніс жодних змін у стан свого електротранспорту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *