Хмельницк

У Хмельницькому створять індустріальний парк. Міжвідомча комісія прийняла рішення про включення Індустріального парку «Хмельницький» до реєстру індустріальних парків. Далі розповість «Хмельницький майбутнього». Повідомляє ikharkovchanin.com.

Індустріальний парк облаштують на території виїзду з міста, а саме на Вінницькому шосе, 18. Загальною площею майже 91 гектар. Саме тут побудують Сучасний розвинений комплекс, який матиме на меті залучення вітчизняних та іноземних інвесторів у пріоритетні сфери розвитку міста. Створення індустріального парку «Хмельницький» відкриє нові можливості для розвитку промисловості. Це дозволить зміцнити співпрацю між підприємствами, інвесторами, органами місцевого самоврядування, установами економічного розвитку та іншими зацікавленими сторонами. Для підприємств-учасників індустріального парку буде надано ряд переваг. Індустріальний парк стане сучасним простором нових цікавих можливостей для підприємців.

У квітні минулого року, під час чергової сесії міської ради, депутати прийняли Програму створення та розвитку індустріального парку «Хмельницький». У Програмі визначено необхідність створення індустріального парку в місті, надано SWOT-аналіз, визначено функції, види діяльності і модель функціонування парку.

У грудні 2018 року депутати міської ради затвердили Концепцію індустріального парку «Хмельницький». У Концепції визначено, що індустріальний парк «Хмельницький» буде створений строком на 50 років. Але цей термін можуть продовжити, якщо діяльність індустріального парку буде приносити позитивні результати.

Згідно Концепції, індустріальний парк «Хмельницький» — це щільно забудовані території парку виробництвами, які відповідають пріоритетним напрямкам господарської діяльності, з облаштуванням інженерно-транспортної інфраструктури.

Кошти на створення парку залучатимуть з різних джерел:

кошти державного та місцевих бюджетів
кошти приватних інвесторів
кредити банків та інших фінансово-кредитних установ
кошти з інших джерел, не заборонених законодавством.
Міжвідомча комісія прийняла рішення про включення Індустріального парку «Хмельницький» до реєстру індустріальних парків.

Цього року проведуть конкурс з вибору керуючої компанії. Також відбудеться укладення необхідних договорів та пошук потенційних підприємств-учасників.

«Зараз ми готуємося до конкурсного відбору керуючої компанії, яка, в свою чергу, буде займатися пошуком і відбором учасників індустріального парку« Хмельницький», — розповіла начальник управління економіки Оксана Новодон.

Будівництво і запуск основних інфраструктурних і виробничих об’єктів заплановано на 2019-2020 роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *