Сабрил

Будь-яка хвороба заважає нормально жити, але коли в самий невідповідний момент виникають судомні посмикування або, що ще гірше, припадки, то це дуже погано. Навіть просто постійне усвідомлення того, що епілептичний припадок може трапитися в будь-який час, надзвичайно ускладнює життя. Запобігання таких неприємних ситуацій цілком можливо і реально: треба використовувати якісні лікарські препарати, з яких Sabril, вироблений фармацевтичною компанією Санофі-Авентіс (Франція), є оптимальним вибором.

Дія лікарського засобу сабрил вигабатрин — діюча речовина, здійснюється через збільшення специфічної речовини в головному мозку, яка пригнічує вогнище епілептичного збудження. Медіатор, що гальмує збудження нервової системи, забезпечує стійкий і позитивний ефект при будь-якому судорожному припадку. Саме цей досить складний біохімічний процес забезпечує відмінний ефект при таких станах і хворобах:

судомні та епілептичні напади;
локальні судомні напади (парціальні);
спастичні напади у дітей з затримкою розвитку (синдром Веста);
фоточутливі напади.
Тим і хороший препарат Сабріл, що відразу після прийому всередину таблетки ліки починає працювати дуже швидко, вступаючи в головний мозок і спинномозкову рідину. Ліки забезпечує протисудомний ефект не менше 8 годин, поступово виходячи з організму через нирки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *