ЯК ВИБРАТИ БОНГ

Якщо Вам потрібна допомога у виборі бонга, то Ви потрапили куди потрібно! Ми із задоволенням допоможемо зробити Вам правильний вибір і навчимо різним Лайфхак, пояснимо де, що, навіщо і чому. Так само, Ви завжди можете звернутися за онлайн-консультацією до нашого менеджера.

Якщо Ви читаєте це, то, швидше за все, Ви вже знаєте, що таке бонг і навіщо він потрібен. Але якщо, з якоїсь причини, Ви чули про це магічному пристрої від друзів, але не знаєте що це і для чого він потрібен, то ми пояснимо.

Бонг (також водяна трубка, від тайського [bɔːŋ] — «бамбукова труба») — пристрій для куріння. Як правило, являє собою невелику посудину, частково заповнений водою, з конусоподібним відсіком для тління трав. Бонг курять через шийку посудини, при цьому вдихаємо дим проходить через воду і завдяки цьому охолоджується. Популярність бонгів пов’язана з тим, що даний спосіб куріння забезпечує потрапляння в легені курця більше «забійного» диму, ніж при використанні Джойнт і курильних трубок.
На розкопках в Африці, в Ефіопських печерах вченими були знайдені курильні трубки, датовані XI-XIV століттями. У них були виявлені залишки різних курильних трав і за однією з теорій, саме ці трубки стали одними з тих, з яких і почалася історія розвитку бонга. Заходьте на наш сайт king-bong.ru і обирайте те що потрібно саме вам.

Отже, що важливо знати, перед тим як вибрати бонг, Вам потрібно визначитися з матеріалом:

1. Акрил або скло?

Акриловий пластик, його ще називають акриловим склом, оргстеклом, плексигласом і просто акрилом — полімерне речовина, чимось нагадує звичайний пластик.

Акрил — має більшу ударопрочностью ніж скло, досить еластичний, при цьому, має низьку вагу. Екологічно повністю безпечний — дозволений до застосування в торгових і дитячих установах, практично всі види акрилу мають харчової допуск. Чи не виділяє отруйних речовин, при нагріванні і горінні, і може піддаватися повторній переробці.
Крім цього, акрил легше піддається обробці, ніж скло, тому, такі бонги, як правило, коштують не так дорого. І ще одна перевага — величезна кількість колірних варіантів.
Мити їх потрібно акуратно і не використовуючи дуже їдкі миючі засоби, так як вони можуть пошкодити акрил. Чим сильніше забруднений акриловий бонг, тим складніше стає відмити його. Тому не шкодуйте часу на регулярний догляд за девайсом.

Скло — як матеріал для бонгів, звичайно, не володіє такими практичними перевагами, як акрил. Але все ж, куріння через скло робить процес набагато приємніше і естетичний: багато виробників курильних девайсів віддають перевагу склу та існує безліч дизайнерських бонгів, самих по собі, є витвором мистецтва. Але, навіть через прості класичні бонги зі скла, процес куріння стає набагато приємніше візуально і тактильно.
Хоча акрил і вважається більш міцним і практичним матеріалом, все ж не варто забувати, що майже всі сучасні бонги роблять з термостійкого (боросилікатного) скла, яке застосовується в хімічній промисловості, в лабораторіях, в медицині, тому, відерця теж виготовляють зі скла, яке не тріскається під впливом полум’я.
Скло не вступає в хімічну реакцію, а значить куріння через скляний бонг гарантує вам, що Ваші легені не отримають шкідливих домішок.
Товщина скла також має значення: наприклад, використовуючи бонг з товстого скла, ви можете ненадовго помістити його в морозилку і, деякий час, він буде зберігати температуру, охолоджуючи дим.
Але найголовніша перевага бонгів зі скла, зрозуміло, в широкому виборі різного тюнінгу: насадки у вигляді перколяторних камер і знімних відерець, вбудовані перколяторние камери і ice-holder’и.

Раніше були популярні металеві бонги і бонги з бамбука, але, як показала практика, такі девайси не надто практичні, і з часом, ми від них відмовилися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *