Неоднозначність користі кондиціонера в жарку погоду відома давно. І те, що з настанням спеки підвищується кількість респіраторних захворювань, — не оспоримый факт. Погано позначається на самопочутті також температурний перепад. Коли людина цілий день знаходиться в приміщенні з кондиціонером, а потім виходить на розпечену вулицю. Таке явище призводить до запаморочення і втрати свідомості. У нас люстра вентилятор купить в Киеве.

Хороша альтернатива кондиціонеру, і при цьому ще й значно дешевше — люстра-вентилятор. А стельовий вентилятор зі світильниками, вирішує проблему освітлення і обдування одночасно.

Багатогранний вибір люстр за привабливими цінами

Магазин «7-vz» пропонує величезний асортимент цих виробів:

пристельові. Мають невелику висоту і коротку «ніжку». Представлені моделями з одним і декількома плафонами в різних стилях і колірних рішеннях.
на ланцюгу. «Ніжка» виробу зроблена з ланцюга, яка може мати різну довжину і відрізнятися розмірами ланок. Світильники зібрані в 7 дизайнерських категорій.
класичний. Звичні люстри різних стилів і форматів, на прямій, фігурної або ланцюгової «ніжці», з одним або більше плафонами, з мінімалістичним, модерновими або абажурами в стилі ампір – вибір практично безмежний.
сучасні. Представлені виробами химерних форм і композицій – від лаконічних моделей до помпезних і помітних варіантів.
свічка. Плафони-свічки створюють камерну атмосферу, тому люстри цієї категорії вельми затребувані в залах для прийомів, концертів, в театрах і т. д.
підвіс. Кріпляться на одній або декількох міцних металевих нитках. Їм властивий футуристичний дизайн.
люстри з абажуром. Модельний ряд сформований виробами з абажурами круглої, сферичної, конусоподібної, квадратної, прямокутної, циліндричної та унікальної фігурної форми.
люстри-вентилятори. Центральна частина – це місце під лампочку. Кількість лопатей варіюється залежно від моделі, а загальне оформлення задано дизайнерськими особливостями брендів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХмельницький
Следующая статьяРабота в Европе

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here