Компанія «Майстер на будинок»

Компанія «Майстер на будинок» https://housemaster.od.ua/ пропонує жителям Одеси свою допомогу у вирішенні різних побутових проблем, а також у виконанні дрібного ремонту.

Зламався вимикач, тече кран, іскрить проводка або потрібен ще якийсь дрібний побутовий ремонт? Можна, звичайно, спробувати впоратися самостійно. Але куди ефективніше довірити дрібний ремонт квартир професіоналам, які зроблять все вчасно, і при цьому результат буде набагато краще!

Фахівці компанії «Майстер на будинок» якісно, ​​швидко і недорого виконують найрізноманітніші сантехнічні роботи. Послуги сантехніка в Одесі, що надаються нашою компанією, включають:

Установку, ремонт і обслуговування змішувачів. Мабуть, ця послуга одна з найбільш затребуваних — крани є і на кухні, і у ванній, і всі вони вимагають періодичного обслуговування. Сантехніки, які прибудуть за вашою заявкою, можуть виконати будь-яку роботу — починаючи від заміни розжарювання або кран-букси для усунення протікання і закінчуючи установкою нового змішувача.

Установку унітазів і заміну арматури. Майстри, що володіють достатнім досвідом, виконають монтаж і підключення пристрою, а при необхідності — терміново усунуть несправності зі зливною арматурою шляхом її ремонту або заміни.

Заміну, установку і підключення ванн. Тут теж не обійтися без допомоги майстрів. І пов’язано це не тільки з трудомісткістю робіт: ванну потрібно не тільки встановити в приміщенні, але і якісно підключити до зливної системи, виключивши ризик протікання.

Збірку і установку душових кабін. Якщо з попередніми завданнями можна впоратися і своїми силами, то тут участь фахівця не просто бажано — воно практично обов’язково.

Роботи з трубами — монтаж, заміна, прокладка контурів, усунення протікань.

Ця частина сантехнічних робіт вважається однією з найбільш трудомістких. Терміновий виклик сантехніка в Одесі дозволить швидко впоратися з протіканням на будь-якій ділянці трубопроводу. Наші майстри виконають заміну труб, а при необхідності — швидко і недорого спроектують і прокладуть новий контур для каналізації, холодної чи гарячої води.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *