Скупка антикваріату

Ми купуємо антикварні речі: царські і радянські нагороди і монети, фарфор, бронзове і чавунне лиття, вироби з срібла, ікони, книги і багато іншого. Якщо ви знайшли щось цікаве на антресолях, приходьте на консультацію до експертів з антикваріату. Стара нагорода, книга або чайна пара може виявитися справжнім скарбом, про що ви навіть не підозрювали.

скупка антиквариата СТАРОВИННИХ РЕЧЕЙ
Продати можна практично все зі старих речей від дитячих іграшок до старого самовара. Питання тільки в ціні і терміні, який займе продаж. Якщо вам пощастило стати власником комплекту рідкісних нагород СРСР, фарфорового сервізу царських часів або ікони 17 століття, ви зможете продати антикваріат дорого і швидко. З продажем старовинних предметів, які були практично в кожному будинку, пощастить менше — якщо і знайдеться на них покупець, то навряд чи він запропонує вищу ціну.

Які старовинні речі можна продати:

царські і радянські монети;
нагороди СРСР і Російської імперії;
старовинні ікони;
порцелянові статуетки, чайні пари і сервізи;
фотографії, листівки, книги до 1917 року;
чавунне і бронзове лиття;
вироби зі срібла;
бурштинове намисто;
самовари;
та ін.
Замість того щоб ламати голову над тим, стоять щось чи ні ваші антикварний годинник, старі книги, радянський фарфор або чавунне лиття, скористайтеся нашими послугами. У нас працюють експерти, які прекрасно розбираються в антикваріат. Для комфорту наших клієнтів ми відкрили кілька антикварних магазинів в різних районах м Харків, наші представники працюють практично у всіх обласних центрах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *