Ви з нетерпінням чекаєте моменту, коли зможете провести дозвілля поза містом? У будь-який час року, за будь-яких погодних умовах ви не уявляєте свій повноцінний відпочинок без свіжого повітря, тиші і екстриму? Тоді ви знайшли однодумців.

Ми так само впевнені — у природи немає поганої погоди. Кожен сезон підходить для того щоб організувати захоплюючий похід, риболовлю, кемпінг або ночівлю далеко від мирської суєти. Хороший відпочинок на природі складається з двох головних частин. Перша, це люди, з якими ви подорожуєте і та атмосфера єднання і душевного тепла, яку ви створюєте. А друга — якісне туристичне спорядження: місткий і міцний рюкзак, надійний намет і, звичайно ж, теплий спальник выбрать тут.

Вдало підібраний спальний мішок забезпечить комфортний сон в будь-який час року. У комплекті з килимком він представляє переносну, досить зручну і, перш за все, легку у використанні систему для повноцінного нічного відпочинку в природних умовах.

Зараз купити туристичні спальники не складає труднощів, спеціалізовані магазини спортивного інвентарю для бівуака та риболовлі є в кожному місті. Головне завдання — зробити це правильно. Ми виділили для вас кілька ключових моментів, які необхідно враховувати при виборі цього товару. Абсолютного універсального спального мішка немає, тому його покупка повинна ґрунтуватися виключно на ваших індивідуальних потребах.

Перший момент — сезонність спальника. Головним визначальним елементом тут виступає утеплювач, його кількість і якість. Спальники для теплої пори року найтонші і легкі. Їх ще можна використовувати як ковдру. Міжсезоння екземпляри мають більш товстим шаром утеплювача і забезпечать ідеальну теплоізоляцію при температурному режимі від +5 ° C до -5 ° C. Якщо ви є любителем екстремального зимового туризму, зверніть увагу на моделі з найбільш товстим шаром утеплювача.

Виробники спортінвентарю найчастіше використовують два типи утеплювача: натуральний (пух) і синтетичний. Перший вважається найтеплішим, але він також є найбільш примхливим в догляді і дорогим. Сучасні синтетичні матеріали так само добре зберігають тепло. Спальні мішки з таким наповнювачем найбільш практичні і довговічні.

Найпоширеніші форми спальників — конверт і кокон. Перший тип мішка ідеально підходить для сну в кемпінгах і для туристичних поїздок, в яких буде використовуватися будь-який транспортний засіб. Він просторий, але досить об’ємний. Вага і обсяг кокона значно менше мішка-конверта. Він швидше нагрівається і зберігає більш високу температуру всередині. Такий спальний мішок є невід’ємною частиною бівуачного спорядження при плануванні тривалих поїздок і спортивного туризму при низьких температурах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяVPS
Следующая статьяОтзывы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here