VPS (VDS) з операційною системою Windows Server здатний виконувати будь-які завдання, які вимагаються від сервера. Може виступати, як сервер терміналів, файловий сервер, сервер віддаленого доступу, сервер служби веб-додатків, поштовий сервер, сервер служби доменних імен (DNS), сервер потоків мультимедіа, сервер для Forex, сервер каталогів. І це неповний список можливостей.

Працювати з Windows VPS / VDS Server’ом — дуже просто. По суті, як зі звичним персональним комп’ютером. А ось з Linux трохи складніше, оскільки ця система в персональних комп’ютерах не так поширена і далеко не всі з нею знайомі. Та й при її розробці не стільки приділяється уваги простоті і доступності, як у випадку з продукцією Майкрософт.

Замовляючи віртуальний веб сервер з Windows Server, можна приступати відразу ж до роботи, все буде інтуїтивно зрозуміло. Тим більше, якщо буде потрібно делегувати частину робіт з VPS — можна буде доручити будь-якому співробітникові, адже всі знайомі з операційною системою Windows. У нас ви можете орендувати ВПС хостинг, вже з пред встановленої безкоштовної ОС Windows триальной версії на 180 днів.

Бази даних це ще одна річ, працювати з якими найкраще саме на віртуальному сервері KVM з Windows Server. Microsoft вже кілька років щільно працює над интегрированностью SQL Server c платформою, щоб робота з БД була гранично надійної і зручної для IT та інших компаній.

Хоча панує стереотип, що безпечніше ОС Linux, адже менше вірусів, сувора ієрархічна система доступу до файлів — сьогодні це лише стереотип. Починаючи з Windows Server 2008 — віддалений робочий стіл на винде не поступається в безпеки Linux. А сьогодні у багатьох відношеннях навіть перевершує його. А оскільки саме продукція компанії Microsoft часто задає тон всьому ринку, в тому числі і в сфері безпеки, то з ОС Віндовс у Вас завжди будуть найактуальніші програмні рішення.

Також існує думка, що дешевий віртуальний сервер — це сервер з Лінукс. Однак, якщо розглянути питання системно — це не так. Так, спочатку на Віндовс сервер витратите на 10-20% більше. Однак врахуйте економію на обслуговуванні і на те, що швидко зможете почати роботу.

А завдяки нашому широкому каналу і ряду інструментів безпеки — це обставина разом з легкістю роботи з Windows Server, робить віртуальну машину оптимальним для більшості малих, середніх фірм і фізичних осіб. У випадку з потребою в VPS сервері для Форекс — захищеність вкрай важлива, тому варто віддавати перевагу найбільш стабільним системам. Забудьте про всі проблеми хостингу з безлімітним і дешевим віртуальним ВПС сервером з ОС Віндовс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here