Уроки вокала в Харькове

Вибрати школу вокалу нелегке завдання, як ми встигли переконатися в минулій статті. Але іноді більший стрес викликає наступний крок: прийти в школу на перший урок вокалу. Ви не знаєте, чого очікувати від заняття, що попросить педагог по вокалу вас заспівати і як взагалі зрозуміти, що перед вами професіонал. Зі статті ви дізнаєтеся, яким повинен бути перший урок вокалу, про що потрібно пам’ятати і чого не варто боятися.

Що являє перший пробний урок вокалу?
Найчастіше в школах вокалу перше заняття називається «пробним». Пробний урок вокалу безкоштовний і триває, як правило, 30 хвилин. Він носить ознайомлювальний характер. Тому таке заняття не можна назвати повноцінним уроком.

Воно ні до чого вас не зобов’язує, але дає відмінну можливість познайомитися не тільки з педагогом по вокалу, але й зі школою. Пробний урок потрібен вам уроки вокала в Харькове, щоб оцінити, наскільки професійний педагог по вокалу, якого пропонує школа.

Як проходить перший урок вокалу в приватній школі вокалу.
пробний урок вокалу, школа вокалу, мікрофон

На пробному занятті з вокалу педагог запитає про ваш досвід в музиці, чи займалися ви раніше співом і яка мета занять зараз. Якщо майбутній наставник не цікавиться цими простими речами, задумайтеся — а чи хоче він вас чомусь навчити? Адже чим більше педагог буде знати про ваш голос, тим легше йому буде з ним працювати.

Якщо ви вже займалися вокалом до цього і знаєте свої «проблемні» місця, наприклад, складні перехідні ноти, сип в голосі або не досить чітка дикція — краще попередьте педагога заздалегідь.

Далі підуть розспівування і оцінка вашого діапазону, тембру, почуття ритму, вміння тримати дихання і чіткості вимови. Не бійтеся, вам про це думати не треба, на це і є педагог по вокалу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *