Шинна реінкарнація

З перших же років після завершення радянської епохи в Польщі стрімко почала розвиватися промисловість, орієнтована на західні ринки. Не оминула ця тенденція стороною і галузь виробів з гуми. Уже понад 25 років польська компанія Geyer & Hosaja співпрацює з найбільшими і найбільш вимогливими корпораціями з усього світу.

У Східній Європі це одне з найбільших підприємств, що спеціалізуються на відновленні шин і постачання матеріалів для їх відновлення, а також виробництві гумових сумішей, автомобільних килимків, і багатьох інших гумових виробів. Примітно, що один із заводів знаходиться в місті Варка, назва якого співзвучна нашому повсякденній визначенню відновлення шин. Якщо ви шукаєте шины ишим заходьте на наш сайт ishim.tyregrad.ru.

Правда, в Варці, що неподалік від Варшави, шини відновлюють тільки по «холодної» технології, а гаряча технологія застосовується на заводі в м Мелець. Оцінка придатності каркасів надходять на відновлення шин проводиться досвідченими контролерами і з використанням спеціалізованого обладнання, зокрема рентгенівських установок Tyrescan і шерографіі *.

* Шерографія — метод лазерного неруйнівного контролю конструкцій з композитних та металевих матеріалів.
Виробничі потужності Geyer & Hosaja Sp. z o.o. знаходяться під строгим контролем міжнародних аудиторських фірм. У компанії є сертифікати відповідності системи управління якістю стандартам ISO 9001: 2008/2009, а також ISO 14001: 2004, і головне — ISO TS 16949: 2009 (сертифікат постачальника автомобільної індустрії).

Пропозиція Geyer & Hosaja містить відновлені шини різного призначення: для вантажних машин, автобусів, причепів і напівпричепів, для сільськогосподарських і будівельних машин (екскаватори, навантажувачі, самоскиди). Висока якість шин гарантується, крім зазначених сертифікатів, омологацією ECE109R, і звичайно ж, досвідченим і кваліфікованим персоналом, що працює на сучасному обладнанні.

Шинна реінкарнаціяДля компаній, що не експлуатують важку техніку і не торгують шинами для них, може бути цікава інша продукція Geyer & Hosaja — автомобільні килимки. Тим більше, що польська фірма є виробником високоякісних килимків, які вкладаються в автомобілі на заводських конвеєрах Mercedes Benz Accessories, Volvo Car Corporation, Audi AG, Ford Motor Company, Mitsubishi Motors Europe, DAF Trucks, Volkswagen AG.

В асортименті є як набори для салону під різні моделі (резинотекстильная і резино-ковролінових), так і особливо міцні мати для багажника. За бажанням клієнта, гума може бути з’єднана з іншими матеріалами, а також при замовленні партії можна вибрати колір з широкої гами.

Продукти Geyer & Hosaja були нагороджені престижними нагородами і отримали сертифікати від світових автомобільних компаній. З 2012 року компанія пишається статусом Q1, який є найвищою премією в автомобільній промисловості, присудженої за чудову якість продукції, оптимальну ціну, пунктуальність поставок і інновацію при одночасному захисті навколишнього середовища. Ця премія ставить польську фірму в один ряд зі світовими лідерами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *