Ознаки зносу шин

Критична залишкова глибина малюнка протектора, при якій виробники шин рекомендують їх міняти, — 4 мм. Нижче цього порога зимові характеристики шин значно погіршуються. Тому як тільки ви виявили, що глибина малюнка 5 мм, пора задуматися над пошуком і придбанням нових покришок. Для визначення критичного зносу ніякого спецінструменту не потрібно. У багатьох шинах є індикатор зносу у вигляді перемички в центральній канавці. Її висота — 4 мм. Якщо протектор зрівнявся з перемичкою — покришки пора міняти. Їх слід також періодично оглядати на предмет цілісності шипів.Якщо ви шукаєте шины ханты-мансийск заходьте на наш сайт hanty-mansiisk.tyregrad.ru.

Зимові шини підлягають заміні при залишковій глибині малюнка протектора 4 мм і менше.

Варто відзначити, що після першої зими зчіпні властивості шини знижуються на 10%. Після другої, третьої зими характеристики ще більше погіршуються, до зносу додається зниження еластичності гуми протектора. Водії, як правило, цього не помічають, оскільки процес відбувається плавно. І тільки в критичних ситуаціях стає зрозуміло, що зношені зимові шини вже не тримають дорогу.

У нових моделей шин Nokian є не тільки перемичка критичного зносу (1), а й індикатор залишкової глибини протектора в цифровому вигляді — цифри (2) на центральному ребрі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *