Эвакуатор

Якщо ваше авто зламалося і з тієї чи іншої причини не може продовжувати рух самостійно, негайно звертайтеся до нас.

ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ ЗНИЖКИ
В нашій Службі активована система знижок до 10%, відсоток знижки залежить від числа поїздки в нашій фірмі або від дальності (понад 500 км.). Більш детальну інформацію про эвакуатор щелково ви можете отримати у диспетчера нашої Служби або на нашому сайті spectransspas.ru.

ГОТОВІ НАДАТИ ДОПОМОГУ КОЖНОМУ
Евакуатор дешево. Ми зробили все для того, щоб надавати високоякісні послуги якомога дешевше. Скориставшись нашим евакуатором, ви переконаєтеся в цьому.

ШВИДКА ПОДАННЯ евакуатор
Оптимальне розташування нашої техніки дозволяє диспетчеру підібрати наібліжайшего до Вас водія і подати евакуатор в міста Пушкіно, Щелково, Ивантеевка, Фрязіно за мінімальний час.

У нашому парку Використовуються евакуатори з підйомно-зсувний платформою
З такою видом евакуатора стає можливою безпечна навантаження будь-яких типів транспортних засобів, в тому числі — з малим дорожнім просвітом. Принцип дії підйомно-зсувний платформи є досить простим. Платформа приводиться в рух за допомогою гідравлічних циліндрів або інших пристроїв, піднімається над рамою шасі, нахиляється і зсувається. Подібний принцип дії обумовлює те, що кут нахилу платформи в робочому стані залишається мінімальним (близько 15 градусів) і полегшує навантаження на неї транспортних засобів. Автомобіль завантажується на платформу за допомогою лебідок різних типів з прикріпленими тросами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *