Kimberli

Золоту прикрасу — незамінний подарунок
Булавка з червоного золота 585 проби
Золота шпилька з фіанітами

Прикраси із золота — довговічні і зносостійкі. Вони стійкі до впливу вологи, лугів і солей. Такі вироби можуть радувати свого власника на протязі всього життя, адже це класика, яка ніколи не вийде з моди.

Коли мова заходить про подарунок для близької людини, багато хто віддає перевагу саме аксесуарам з дорогоцінного металу. Це безпрограшний варіант для будь-якої статі і віку. Чудові прикраси для вас і ваших коханих Kimberli дивіться на нашому сайті kimberli.ua.

Подарунки для новонароджених
Зрозуміло, крихітка, який тільки з’явився на світло, ще не здатний оцінити всі достоїнства дорогоцінного аксесуара. Проте, пройдуть роки, і він з теплотою згадає про свої перші прикрасах.

Булавка
Булавка здавна вважалася потужним оберегом від злих духів. Сучасні шпильки можуть бути максимально простими, а можуть містити декоративні елементи. Але зі всілякими метеликами, квіточками, зірочками і іншим декором потрібно бути обережним. Поверхня виробу повинна бути ідеально гладкою, щоб дитина не поранився.

Класична англійська шпилька містить «кришку» для захисту від випадкового уколу і надійної фіксації на одязі.

Вибираючи золоту шпильку для крихти, важливо пам’ятати про головну вимогу-безпеки. Булавка повинна закриватися міцно, що малюк не зміг відкрити її самостійно.

підвіска
Ідеальний варіант пам’ятного подарунка — символічне золоту прикрасу у формі:

пустушки,
коляски,
фігурки немовляти,
янголятка,
крихітної дитячої ніжки,
першої літери імені новонародженого.
Сережки з червоного золота 585 проби
Золоті сережки з діамантами

Таку підвіску з золота в цілях безпеки краще носити на тонкому текстильному або шкіряному шнурку, оскільки ланцюжок або браслет маленький непосида може порвати.

Сережки
Перш ніж дарувати сережки, поцікавтеся у батьків дівчинки, чи збираються вони проколювати їй вушка.

Перші сережки маленької принцеси повинні мати форму цвяхів. Сережки-Пусети добре фіксуються на вушках завдяки гвинтовому кріпленню або замку-метелику. Виготовлене з золота, така прикраса безпечно навіть для самих маленьких, оскільки воно не викликає алергії.

У декорі дитячих сережок не повинно бути загострених деталей, за які буде чіплятися одяг. Якщо хочете купити сережки з камінням, кращий варіант — сережки з ободковой закріпкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *