Іграшки для сексу

Іграшки для пікантного сексу https://topsexshop.com.ua/analnye-igrushki/probki/ дуже важливі. Вони сприяють розкріпаченню в ліжку як для чоловіка, так і для жінки. Наприклад, анальні пробки допомагають простимулювати і розслабити м’язи ануса перед сексом. З їх допомогою можна зміцнити м’язи анального проходу.

Ці іграшки спеціально розробляють і випускають у формі відповідної за природою до анусу людини. Зовнішня текстура легка для проникнення, без зайвих опуклостей і викривлень. Але легкий вигин в багатьох присутній для додаткової стимуляції чоловічої точки G — простати.

І так зовнішній вигляд. В основному анальні затички каплевидної форми з тонкою ніжкою і широкою основою. Підстава може бути присоскою для кріплення на поверхнях. Найчастіше гладкі, але ребристі і рифлені так само виробляють, для любителів відчуттів по гостріше.

Силікон найпоширеніший матеріал для виготовлення, так як він досить м’який і що дуже важливо не подразнює шкіру. Доглядати за такими пробками легко, досить вчасно мити і зберігати в сухому вигляді. Не варто з ними використовувати мастила на силіконовій основі. Анальні втулки можна купити з металу, скла, гуми та інші.

Після покупки іграшки її варто обробити антисептиком і добре помити. Так само для використання купите відповідний лубрикант для анального сексу, природного мастила анус не виділяє. На водній основі найпоширеніший і підходить під всі матеріали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *