Шины Сургут

Всього за століття автомобілі змінили світ, ставши вперше в історії зручним, простим і доступним транспортним засобом. Поштовхом для розвитку автомобілебудування стало винахід двигуна внутрішнього згоряння. У 1885 році світ побачив перший автомобіль — Benz Patent-Motorwagen, а в 1908 році почалося серійне виробництво.

Перший справжній автомобіль побудував німецький інженер Карл Бенц. Це була коляска, в нашому розумінні, на 3 колесах і невеликим бензиновим двигуном, встановленим під пасажирським сидінням. Цей двигун крутив заднє колесо. Автомобіль був незвичної форми і розвивав швидкість до 15 км на годину. Це відкриття допомогло налагодити серійне виробництво авто на гроші, отримані від патенту. Якщо ви шукаєте шины сургут заходьте до нас на surgut.tyregrad.ru.

Якщо раніше люди їздили на кораблях пустелі, конях, волокушах і тачках, то сьогодні пересіли на автомобілі. Вся справа в швидкості. Швидкість пересування і перевезення вантажів і пасажирів відіграє дуже велику роль. Для того що б збільшити швидкість, машину модернізують, вносячи зміни в будову, для зменшення тертя, витрат бензину.

Для підвищення безпеки пасажирів і водіїв, а також для поліпшення якості рухів виробники сьогодні звертають особливу увагу на шини. Шина — це взуття для колеса. З поверхнею дороги шина стикається краєм — протектором. У мокру, дощову погоду на поверхні землі, дороги і асфальту залишається тоненька, невидима плівка води. Вона знижує силу взаємодії шин автомобіля з дорогою.

Протектор з певним малюнком сприяє більшому тиску і це видаляє плівку води з під колеса — це знижує ймовірність втрати контролю руху в дощову і вологу погоду. Для пересування на снігових дорогах і ожеледі малюнок повинен бути іншим і виготовляється з іншого матеріалу, який створить необхідне зчеплення з льодом і снігом. Для цього і існує зимова та літня гума. Гуму — шини необхідно міняти, в залежності від пори року.

Перед тим як втілити нові ідеї в життя, виробники обов’язково перевіряють їх на комп’ютері — в тестових програмах і емуляторах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *