Шины Курган

Інтернет-магазин автомобільних шин і дисків «Місто шин» / Tyregrad.Ru веде свою успішну діяльність на ринку ось вже більше 11 років. На нашому сайті ви можете зручно і швидко підібрати цікаві для вас шины курган, колеса і оформити замовлення без реєстрації за кілька кліків.

Наша компанія працює практично з усіма великими оптовими постачальниками коліс в Росії, завдяки чому ми володіємо значним асортиментом і стислими термінами поставки замовлених позицій. Ми торгуємо всіма брендами гуми і колісних дисків, представлених на російському ринку, як вітчизняних так і зарубіжних виробників.

Ми приймаємо до оплати готівковий, безготівковий розрахунок, пластикові карти, співпрацюємо з юридичними особами. Доставку в регіони здійснюємо транспортними компаніями на вибір замовника.

Ми маємо власний товарний склад в Тюмені, завдяки цьому популярні і поширені типорозміри провідних брендів завжди в наявності або з поставкою в день заявки! Будемо раді бачити Вас в числі наших задоволених покупців 🙂 Дзвоніть або приїжджайте в наш офіс для кваліфікаційного підбору коліс на ваш автомобіль.

Ми використовуємо нове професійне шиномонтажне обладнання європейських брендів Hoffmann, Vulkan і ін. При покупці коліс в нашому магазині ми забезпечимо вам істотну знижку на послуги шиномонтажу. Крім традиційних послуг ми пропонуємо повторну ошиповку / дошіповку вашої втомленою зимової гуми на профільному обладнанні.

Одним з переваг нашого інтернет-магазину перед багатьма іншими є те, що ми володіємо власним шиномонтажом. Наше обладнання дозволяє працювати з радіусами до R24 включно. Територіально ми знаходимося практично в центрі (колишній автосалон «Автостар») по вул. Червішевскій тракт, буд.2. При бажанні ви можете записатися на послуги шиномонтажки заздалегідь за контактним телефоном (3452) 39-39-54.

Якщо ви перебуваєте в Тюмені, то ми зберемо ваше замовлення, отбалансіруем колеса і встановимо їх на Ваш авто. У разі дистанційного замовлення з регіонів, за вашим бажанням ми можемо перед відправкою зібрати колеса і отбалансировать їх на нашому обладнанні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *