Протягом усього життя людина прагне до створення зручних і комфортних умов для свого проживання. Сьогодні питання сімейного відпочинку з комфортом стоїть особливо гостро з огляду на щоденній інтелектуальної і фізичної навантаження на організм кожного з нас. У цьому сенсі затишна, добре обладнана ванна кімната — один з головних елементів комфортного відпочинку і комфортного життя.

В сучасних житлових умовах ванні кімнати мають досить маленькою площею. Саме тому світові виробники сантехніки для ванних кімнат подбали про те, щоб навіть малоформатную ванну кімнату можна було оснастити всім необхідним для перебування в ній з максимальним комфортом перегородки для душевых кабин.

У XXI столітті ринок сантехніки для ванних кімнат рясніє різноманітними товарами, серед яких більшу популярність здобувають душові кабіни, а також економ-варіант — душові куточки.

Головна відмінність, яке враховує наш магазин душових кабін — матеріал піддону.

Метал — довговічний і міцний матеріал. Душова кабіна 90х90 з піддоном з металу прослужить десятки років. Єдиним мінусом такого вибору називають гучність, з якою краплі падають на лист заліза;
Санфаянс та санфарфор — такі душові кабіни дешево не купиш, однак вони мають ряд плюсів: тихий звук падаючої води, довго зберігають тепло, стійкі. Істотним мінусом може стати крихкість, але при належному відношенні будуть служити довгі роки;
Акрил — найбільш популярний і доступний матеріал. Душова кабіна 90 90 з піддоном з акрилу обійдеться значно дешевше металевої або керамічної.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here