Установка супутникового телебачення https://viasat.ua/ru/partners/sputnikovoe-tv-ivano-frankivsk, пропонує сотні каналів в різних жанрах і напрямків: національні українські, міжнародні канали, в тому числі російські і російськомовні канали
зарубіжного виробництва, новини, політика, музика, спорт, кіно, мистецтво, подорожі, наука, канали для дітей, «для дорослих», для домогосподарок, для бізнесменів, для автолюбителів для любителів високоготкачества HD, доступні два канали в 3D, і інші канали . Пропонуємо Вам стандартні комплекти супутників на вибір: Hot Bird 13е, Sirius 4,8е, Amos 4-е, ABS1 75Е, Yamal 90е, Astra19е. покликані задовольнити будь-які смаки і відповідні для різного сімейного бюджету.

Ми раді вітати Вас на нашому інформаційному сайті супутникового телебачення, Ремонт, налаштування, монтаж. Наші кваліфіковані фахівці узгодять пакет телеканалів, найбільш відповідний інтересам і захопленням кожного з користувачів, попередньо здійснивши безкоштовний виїзд в межах міста з метою визначення можливості встановлення супутникового обладнання даної місцевості (відсутність перешкод для проходження супутникового сигналу), типу використовуваного обладнання: діаметр тарілки НЕ мение 0,85, моделі ресивера, а також кількості підключаються телевізорів. Підключення узгодженого комплекту проводиться в найкоротші терміни (3-4 години) в день і час, найбільш зручні для замовника.
Консультацію за кількістю і найменуванням підключаються пакетів можна отримати в телефонному режимі у наших фахівців по телефону.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here