Косметолог Алматы

Ось і підійшло до кінця літо, осінь вступає в свої права …

У феєрверку літніх емоцій, нових вражень, сонячних днів, довгоочікуваних відпусток ми так поспішали взяти від літа найкраще, що часто забували приділити увагу своїй шкірі.

Але ж їй доводиться непросто! Адже саме вона найбільше страждає від негативних факторів літнього сезону: перепаду температур (коли з вуличної спеки ми заходимо в приміщення з кондиціонером), пересушеного повітря, палючого сонця, що висушує вітру, пилу і піску. В цей час косметолог алматы шкіра відчуває підвищене навантаження, і її ресурси швидко виснажуються.

Тож не дивно, якщо до початку «оксамитового сезону» Ви побачите в дзеркалі втомлене, що потьмяніли особа з новими зморшками, пігментними плямами, з шорсткою і стягнутої за відчуттями шкірою.

На щастя, на сьогоднішній день є багато способів повернути шкірі здорове сяйво, пружність і відчуття комфорту. Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні великою кількістю процедур, здатних перетворити й оздоровити шкіру, і одна з них — біоревіталізація.

Біоревіталізація — це ін’єкційна методика омолодження в естетичній медицині. Її світова популярність обумовлена ​​відмінними результатами, видимими з першої ж процедури, відсутністю побічних ефектів (за умови правильного проведення процедури), доступністю і простотою виконання, а також мінімальним періодом реабілітації, що важливо для зайнятих людей, які не мають часу для регулярних відвідувань косметолога.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *