Велосипедный замок

Найгірший кошмар велосипедиста — позбутися улюбленого транспортного засобу. На жаль, крадіжки трапляються часто, навіть якщо байк стоїть на парковці або замкнений в тамбурі. Захиститися від зловмисників допомагає спеціальний замок для велика. Сучасні злодії вкрай винахідливі, але правильно вибране місце парковки і комбінація з декількох пристроїв серйозно ускладнює завдання злочинців. Щоб звести ризики до мінімуму, потрібно правильно організувати захист.

Який купити Велосипедный замок: ціни, типи
Надійність виробу прямо пропорційна вартості, адже якісний дорогий метал складніше пошкодити навіть спеціалізованим обладнанням. Брендові аксесуари обходяться в 10-25% вартості байка, зате ефективно перешкоджають угону. Збираючись купити велозамок , слід вибирати з наступних варіантів:

Тросовий. Сталевий трос в еластичною оплетке коштує найдешевше і володіє достатньою гнучкістю, щоб обхопити ключові елементи.
Металеві пластини. Зручний складаний аксесуар, уразливий в точках з’єднання.
Ланцюговий замок для велосипеда. Недешеві громіздкі ланцюга часто постачають чохлом, що запобігає утворенню подряпин на лакофарбовому покритті.
U-подібний. Надійне пристосування в формі підкови, пристібається до огорожі або іншому стаціонарному об’єкту.
Краще велосипедний замок з кодом або ключем?
Деякі способи замикання вважаються застарілими через надмірну вразливість. Наприклад, сульвадние вело замки відмикаються за допомогою підручних засобів, виняток становлять лише дорогі моделі. Найчастіше використовуються пристрої наступних типів:

Циліндровий велозамок. Моделі, відмикає плоским ключем, мають гідної стійкістю до злому.
Кодовий протиугінний велосипедний замок. Для використання досить пам’ятати комбінацію. Хороший кодовий замок для велосипеда не сигналізує про вгадуванні цифр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *