Навіщо взагалі потрібен автокран?
При зведенні будівель, незалежно від їх розмірів і рівня складності, виникає необхідність в переміщенні будівельних матеріалів. Вони часто мають відносно високу масою і пристойними габаритами. Як правило, для цих цілей наймають робочу бригаду, на яку і покладають функції по переміщенню будівельних матеріалів. Але необхідно пам’ятати, що робочим потрібно платити заробітну плату, забезпечувати їх медичною допомогою та ін. З цієї причини доцільно використовувати на будівельному об’єкті сучасний авто кран цена. Він не тільки дозволить виконати більшість робіт на порядок швидше, але і в значній мірі посприяє економії фінансових коштів.

Автомобільний кран і будівництво
Автокран — ефективний і надійний помічник при проведенні більшості будівельних робіт. Починаючи від закладки фундаменту будівлі, закінчуючи оздоблювальними і покрівельними роботами. При зведенні цегельних стін робочим, які виконують кладку, потрібно доставляти піддони з розчином і цеглою. А якщо Ви займаєтеся будівництвом будівель з бетонних блоків, то без послуг автокрана обійтися неможливо. Адже вручну транспортувати бетонну плиту перекриття або стін до місця монтажу вкрай важко.

Автокран для інших цілей
Область застосування автомобільних кранів не обмежується одними будівельними роботами. Їх застосовують в таких цілях, як:

прокладка інженерних комунікацій;
вантажно-розвантажувальні роботи (переміщення ЖБК, труб, автомобілів та ін.);
дорожні та комунальні роботи;
підгін і монтаж блоків конструкцій;
підйом робочої сили і інструментів на необхідну висоту, а також для інших цілей.
Основні переваги використання автокранів
Автомобільні крани часто застосовуються в умовах щільної міської забудови, при роботі в віддалених населених пунктах чи при необхідності їх використання на декількох територіально-роз’єднаних об’єктах. Автокрани володіють наступними незаперечними перевагами:

мобільністю і маневреністю. Ці фактори дають можливість використовувати автокрани в найрізноманітніших місцях — в межах міста і далеко за його межами. Швидкість переміщення даної спецтехніки дозволяє оперативно подати її навіть на найвіддаленіші будівельні об’єкти;
компактністю. Даний клас спецтехніки виготовляється на базі сучасних вантажних автомобілів, а значить, може бути переміщений за допомогою залізничного транспорту в зібраному стані;
відносно високою вантажопідйомністю. Потужність сучасних автокранів (особливо важкого класу) можна порівняти з потужністю стаціонарних кранів. Це дозволяє проводити більшу частину робіт силами одного лише цього виду спецтехніки.
При виборі автомобільного крана варто приділити увагу специфіці його майбутнього застосування, врахувати вантажопідйомність, потужність, довжину стріли і ін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here